.

.

HPC Optik ile Uyumlu TP-Lınk TL-SM311LM 1000BASE-SX SFP Alıcı-verici / 1G SX MMF 850nm TL-SM311LM-HPC

HPC Optik ile Uyumlu TP-Lınk TL-SM311LM 1000BASE-SX SFP Alıcı-verici / 1G SX MMF 850nm TL-SM311LM-HPC

₺ 75.98

Stokta
Emre için müsait

TP-Lınk TL-SM311 LM ile tam uyumludur.Çalışırken Takılabilir SFP Alıcı-verici, 1.25 Gbps Veri Hızı. 1000 BASE-SX Gigabit Ethernet, Çok Modlu Fiber (MMF). 850nm Dalga Boyu, 550m Erişim, Dubleks LC, DDM.ÖMÜR BOYU GARANTİ.TP-Lınk TL-SM311 LM ile tam uyumludur.Çalışırken Takılabilir SFP Alıcı-verici, 1.25 Gbps Veri Hızı. 1000 BASE-SX Gigabit Ethernet, Çok Modlu Fiber (MMF). 850nm Dalga Boyu, 550m Erişim, Dubleks LC, DDM.1000 MBPS 1000 BASE-SX Gigabit Ethernet MMF 850nm 550m SFP Optik alıcı-verici TP-Lınk TL-SM311 LM (100% Uyumlu) 1.25 Gbps.

Temel karakterislikler

En iyi teklif