.

.

LODFIBER 3 m (10ft) F10-QSFP-8LC-AOC3M Aşırı Ağları Uyumlu 40G QSFP + 4 Dubleks LC Breakout Aktif Optik Kablo

LODFIBER 3 m (10ft) F10-QSFP-8LC-AOC3M Aşırı Ağları Uyumlu 40G QSFP + 4 Dubleks LC Breakout Aktif Optik Kablo

₺ 56.60

Stokta
Emre için müsait

Aşırı Ağlar F10-QSFP-8 LC-AOC3 M Uyumludur.Bağlayıcı Tipi : QSFP + ila 4 çift yönlü LC.Kablo Uzunluğu : 3 m (10ft).Fiber Tipi : OM3 Çok Modlu Fiber (MMF).Aşırı Ağlar F10-QSFP-8 LC-AOC3 M Uyumludur.Bağlayıcı Tipi : QSFP + ila 4 çift yönlü LC.Kablo Uzunluğu : 3 m (10ft).Fiber Tipi : OM3 Çok Modlu Fiber (MMF).LODFIBER 3 m (10ft) F10-QSFP-8 LC-AOC3 M Aşırı ağlar uyumlu 40 G QSFP+ ila 4 çift yönlü LC koparma aktif optik kablo Ürün detayları : Parça numarası : F10-QSFP-8 LC - AOC3 M Uyumlu : aşırı ağlar Bağlayıcı tipi : QSFP + ila 4 çift yönlü LC Maksimum veri hızı : 40 Gbps Kablo tipi : Aktif Optik Kablo Fiber Tipi : OM3 Çok Modlu Fiber(MMF) Kablo Uzunluğu : 3m (10ft) Sıcaklık 0 ila 70°C Protokoller 40 G Infini Band 8x DDR, 4x QDR, 10 G/40 Gigabit Ethernet, Fiber Kanal.

Temel karakterislikler

En iyi teklif